вівторок, 20 червня 2017 р.

Про академію лідерства

Академія заснована у 2015 році за підтримки інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund, діє за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України та партнерів на локальному рівні. Ініціатором створення та керівником Української Академії Лідерства є Роман Тичківський.


Кожен студент Української Академії Лідерства отримує стипендію від інвестиційного фонд Western NIS Enterprise Fund, що створений урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Для забезпечення роботи Академії щороку виділяється близько 10 млн. грн: на навчально-виховну програму, подорожі, харчування, медичне забезпечення, реалізацію соціальних проектів на рівні міста, області або країни тощо. Студенти сплачують лише одноразовий вступний внесок у розмірі 2000 грн.

До ініціативної робочої групи ідейних натхненників долучилися такі видатні і талановиті українці як Святослав Вакарчук, Борис Гудзяк, Ярослава Джонсон, Іван Малкович, Андрій Зелінський, Олена Кошарна, Наталя Попович, Владислав Троїцький, Віктор та Валентина Зотові, Ярослав Рущишин, Оксана Семенюк.
http://www.ual.org.ua/